Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Standard 2011. március 25.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Brno Open 2011
Cseh Köztársaság - Brno 2011. március 25.

IDSF Rising Star Standard 2011. március 25.

Döntő

1  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Cseh Köztársaság
2  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Oroszország
3  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Oroszország
4  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Lengyelország
5  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litvánia
6  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Cseh Köztársaság
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Olaszország
8  Ion Postolache & Ioana Damsa Románia
9  Marcello Nencini & Tessa De Jong Hollandia
10  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Olaszország
11  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Oroszország
12  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Lengyelország
13  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Szlovák Köztársaság

Elődöntő

14  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Litvánia
15  Daniel Buhala & Anna Korbutt Svájc
16  Xavi Fonolla Sopena & Anna Shevliakova Spanyolország
16  Jiri Koci & Dominika Kocova Cseh Köztársaság
18  Artem Braylovskiy & Anna Surikova Oroszország
19  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Cseh Köztársaság
19  Peter Udvary & Sofie Ragnar Svédország
21  Andrea De Marco & Debora Zecca Olaszország
21  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Olaszország
23  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgária
24  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Németország

2. forduló (legjobb 48)

25  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Lengyelország
26  Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Lengyelország
26  Pawel Switalski & Joanna Grudzien Lengyelország
28  Milan Martinek & Veronika Volkova Cseh Köztársaság
28  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Cseh Köztársaság
30  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litvánia
30  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Cseh Köztársaság
30  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulgária
33  Vaclav Bures & Jana Osickova Cseh Köztársaság
34  Augustas Gostautas & Agne Cimermonaite Litvánia
35  Ludek Horeni & Michaela Riedlova Cseh Köztársaság
35  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litvánia
37  Jakub Necpal & Zuzana Borska Cseh Köztársaság
38  Bogdan Suciu & Larisa Pop Románia
39  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Cseh Köztársaság
39  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Cseh Köztársaság
39  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Cseh Köztársaság
42  Jan Grega & Martina Cellarova Szlovák Köztársaság
42  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Cseh Köztársaság
42  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Lengyelország
42  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Spanyolország
46  Maksim Ilinov & Viktoriya Ilinova (aka Bakalyar) Ukrajna
47  Jan Baca & Monika Zemanova Cseh Köztársaság
47  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Németország

1. forduló (legjobb 66)

49  Titus Ablorh & Natalya Bekker Cseh Köztársaság
49  Jozef Conka & Zuzana Bosanska Szlovák Köztársaság
49  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Oroszország
49  Marek Necas & Lucie Novotna Cseh Köztársaság
49  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Cseh Köztársaság
54  Krzysztof Nowak & Aleksandra Niedospial Lengyelország
54  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Cseh Köztársaság
56  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
57  Michal Solc & Tereza Moravkova Cseh Köztársaság
58  Patrik Sedlak & Daniela Krejci Cseh Köztársaság
59  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Ausztria
60  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova Bulgária
61  Ctibor Mazal & Kamila Rajsiglova Cseh Köztársaság
61  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Cseh Köztársaság
63  Ondrej Galecka & Maria Brindzakova Cseh Köztársaság
64  Tomas Jirsík & Martina Jezkova Cseh Köztársaság
64  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Cseh Köztársaság
66  Martin Klimes & Sarka Stojarova Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}