Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Latin 2011. március 25.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Brno Open 2011
Cseh Köztársaság - Brno 2011. március 25.

IDSF Rising Star Latin 2011. március 25.

Döntő

1  Simone Casula & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánia
2  László Kovács & Erika Kelemen Magyarország
3  Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Oroszország
4  Robert Muller & Justyna Luczak Lengyelország
5  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Cseh Köztársaság
6  Tomas Tanka & Dominika Feketova Szlovák Köztársaság
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugália
8  Adam Vasina & Dagmara Nowak Lengyelország
9  Tomas Komenda & Martina Manakova Szlovák Köztársaság
9  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Oroszország
11  Stefano Mendolia & Martina Tagliacollo Olaszország
12  Omar Topic & Kristina Chochlikova Szlovák Köztársaság

Elődöntő

13  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litvánia
14  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Cseh Köztársaság
15  Julien Espagnet & Nelly Frankenberg Franciaország
15  Adam Fedko & Paulina Dabek Lengyelország
17  Josef Just & Helena Birgusova Cseh Köztársaság
17  Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Lengyelország
19  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
20  Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Oroszország
21  Marek Hrstka & Veronika Flaskova Cseh Köztársaság
22  Vadim Cesca & Sara Lauri Olaszország
22  Martin Janicek & Livia Melnikova Szlovák Köztársaság
24  Michal Galek & Klaudia Kedzierska Lengyelország

2. forduló (legjobb 48)

25  Adam Katona & Alexandra Dáné Magyarország
25  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Cseh Köztársaság
27  Tomas Antalek & Natalia Glosikova Szlovák Köztársaság
27  Michal Kot & Marcelina Kika Lengyelország
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Szlovák Köztársaság
29  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Oroszország
29  Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Olaszország
29  Alan Walme & Valentina Walme Horvátország
33  Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Magyarország
34  Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Olaszország
34  Viktor Houdek & Tamara Houdkova Cseh Köztársaság
34  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Cseh Köztársaság
37  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Cseh Köztársaság
38  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Cseh Köztársaság
39  Titus Ablorh & Natalya Bekker Cseh Köztársaság
39  Marek Kypus & Petra Smidova Cseh Köztársaság
39  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Magyarország
39  Jan Srkal & Karolina Hajkova Cseh Köztársaság
43  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litvánia
44  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Cseh Köztársaság
44  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Oroszország
44  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Cseh Köztársaság
47  David Riegler & Julia Jussel Németország
47  Marco Steindl & Barbora Spurna Ausztria

1. forduló (legjobb 87)

49  Alessandro Barbero & Federica Brugiati Olaszország
49  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Németország
49  Jiri Gatnar & Marta Sygiet Cseh Köztársaság
49  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Magyarország
49  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulgária
54  Davide Civello & Elisa Cali Olaszország
55  Michal Konecny & Dominika Feglova Cseh Köztársaság
56  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Cseh Köztársaság
57  Kevin Baccanale & Louise Ragnar Olaszország
57  Andrea Bello & Elisa Tiberio Olaszország
59  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Szlovák Köztársaság
60  Zsolt Fáskerti & Eszter Ocsovszki Magyarország
60  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Németország
62  Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Olaszország
62  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Oroszország
62  Radovan Orol & Andrea Kramecova Szlovák Köztársaság
65  Jiri Vacha & Elis Semradova Cseh Köztársaság
66  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Oroszország
66  Jaroslav Horak & Jana Mikolasova Cseh Köztársaság
66  Jan Musal & Jana Kukucova Cseh Köztársaság
66  Martin Simek & Dita Tuhackova Cseh Köztársaság
70  Josef Kukan & Marketa Plesna Cseh Köztársaság
71  Luka Vodlan & Anamarija Novak Szlovénia
72  Jan Vysin & Eva Necesalova Cseh Köztársaság
73  Jaroslav Novak & Renata Smidova Cseh Köztársaság
73  Viktor Polasek & Dita Drabkova Cseh Köztársaság
75  Adam Domasik & Lucie Valisova Cseh Köztársaság
75  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Spanyolország
77  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Németország
77  Rostislav Neuwirth & Klara Zborovska Cseh Köztársaság
77  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Cseh Köztársaság
80  Tomas Duras & Veronika Cerna Szlovák Köztársaság
81  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova Bulgária
82  Petr Krol & Anna Sadilkova Cseh Köztársaság
82  Karel Slijkhuis & Barbara Hübner Ausztria
82  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Cseh Köztársaság
85  Christian Groß & Stephanie Keusch Németország
86  Bohdan Hajek & Zuzana Chalupova Cseh Köztársaság
86  David Schöbl & Radka Berankova Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}