Results from Brno Open 2011 - IDSF International Open Latin 2011. március 26.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Brno Open 2011
Cseh Köztársaság - Brno 2011. március 25.

IDSF International Open Latin 2011. március 26.

Döntő

1  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Oroszország
2  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Olaszország
3  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanyolország
4  Dario Pizzo & Karen D'albundo Franciaország
5  Simone Casula & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánia
6  Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Olaszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  László Kovács & Erika Kelemen Magyarország
8  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Cseh Köztársaság
9  Steeve Gaudet & Laure Colmard Franciaország
10  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Cseh Köztársaság
10  Robert Muller & Justyna Luczak Lengyelország
12  Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Oroszország

Elődöntő

13  Adam Katona & Alexandra Dáné Magyarország
14  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Cseh Köztársaság
15  Gediminas Grigonis & Sandra Kniazeviciute Litvánia
16  Stefano Mendolia & Martina Tagliacollo Olaszország
17  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litvánia
18  György Köcse & Alexandra Stana Magyarország
18  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Oroszország
20  Aleksey Boychenko & Alina Fedorenko Oroszország
20  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Olaszország
20  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Oroszország
20  Tomas Tanka & Dominika Feketova Szlovák Köztársaság
24  Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Lengyelország
25  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Cseh Köztársaság

3. forduló (legjobb 51)

26  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugália
26  Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Oroszország
28  Alexander Walger & Julia Syceva Luxemburg
29  Andrei Sergunin & Alina Glazkova Oroszország
30  Adam Vasina & Dagmara Nowak Lengyelország
31  Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Lengyelország
32  Michal Galek & Klaudia Kedzierska Lengyelország
33  Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Oroszország
33  Florian Vana & Karina Shpakovskaya Ausztria
35  Markus Hackl & Stefanie Krausz Ausztria
35  Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Lengyelország
37  Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Olaszország
37  Omar Topic & Kristina Chochlikova Szlovák Köztársaság
39  Tomas Komenda & Martina Manakova Szlovák Köztársaság
39  Maciej Rasinski & Nikolina Melin Lengyelország
41  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litvánia
41  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Szlovák Köztársaság
41  Zsolt Fáskerti & Eszter Ocsovszki Magyarország
41  Marek Hrstka & Veronika Flaskova Cseh Köztársaság
45  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulgária
46  Martin Janicek & Livia Melnikova Szlovák Köztársaság
47  Michal Kot & Marcelina Kika Lengyelország
47  Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Olaszország
49  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Cseh Köztársaság
50  Jan Srkal & Karolina Hajkova Cseh Köztársaság
51  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 82)

52  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Cseh Köztársaság
53  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Oroszország
54  Alessandro Barbero & Federica Brugiati Olaszország
55  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Magyarország
56  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Oroszország
56  Alan Walme & Valentina Walme Horvátország
58  David Riegler & Julia Jussel Németország
59  Davide Civello & Elisa Cali Olaszország
59  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Németország
59  Michal Drha & Klara Zamecnikova Cseh Köztársaság
62  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Németország
63  Julien Espagnet & Nelly Frankenberg Franciaország
63  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Oroszország
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Cseh Köztársaság
66  Peter Schäfer & Maja-karolina Franke Ausztria
66  Marco Steindl & Barbora Spurna Ausztria
68  Marek Kypus & Petra Smidova Cseh Köztársaság
69  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazahsztán
70  Andrea Bello & Elisa Tiberio Olaszország
70  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
72  Viktor Houdek & Tamara Houdkova Cseh Köztársaság
73  Jan Pitela & Nicol Cupalová Cseh Köztársaság
74  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Németország
74  Martin Simek & Dita Tuhackova Cseh Köztársaság
74  Peter Talian & Radka Britanakova Szlovák Köztársaság
77  Vadim Cesca & Sara Lauri Olaszország
77  Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Olaszország
79  Martin Cech & Dominika Bohusova Szlovák Köztársaság
80  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Cseh Köztársaság
81  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Cseh Köztársaság
81  W Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Magyarország

1. forduló (legjobb 106)

83  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Cseh Köztársaság
84  Martin Kucera & Barbora Kocmanova Cseh Köztársaság
85  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Oroszország
86  Josef Kukan & Marketa Plesna Cseh Köztársaság
87  Matej Madeja & Alena Reznicka Szlovák Köztársaság
88  Artur Alexandrov & Anna Antonyan Cseh Köztársaság
88  Jaroslav Novak & Renata Smidova Cseh Köztársaság
90  Nick Balazs & Ágnes Losonci Magyarország
90  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgária
92  Luka Vodlan & Anamarija Novak Szlovénia
93  Karel Slijkhuis & Barbara Hübner Ausztria
94  Petr Krol & Anna Sadilkova Cseh Köztársaság
95  Jan Musal & Jana Kukucova Cseh Köztársaság
96  Filip Volaj & Antonia Renata Sevcikova Szlovák Köztársaság
96  Jan Vysin & Eva Necesalova Cseh Köztársaság
98  Christoph Slouka & Ena Atarac Ausztria
99  Jakub Brisuda & Nikola Dianiskova Szlovák Köztársaság
99  Christian Groß & Stephanie Keusch Németország
101  Tomas Kastalan & Daniela Strasilova Cseh Köztársaság
101  Jakub Krivohlavek & Romana Medunova Cseh Köztársaság
101  David Schöbl & Radka Berankova Cseh Köztársaság
104  Marian Chladny & Veronika Csemanova Szlovák Köztársaság
104  Roman Unzeitig & Jana Fuchsova Cseh Köztársaság
106  Juraj Benko & Martina Barjakova Szlovák Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}