Results from Brno Open 2006 - Youth Latin 2006. április 2.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Brno Open 2006
Cseh Köztársaság - Brno 2006. április 1.

Youth Latin 2006. április 2.

Döntő

1  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Franciaország
2  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Cseh Köztársaság
3  Dimitriy Barov & Veronika Golodneva Németország
4  David Odstrcil & Beata Koblizkova Cseh Köztársaság
5  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Lengyelország
6  Jörg Killius & Ilona Cutenco Németország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Daniel Ciml & Daniela Pospisilova Cseh Köztársaság
8  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Lengyelország
9  Lukas Bartunek & Aneta Karlickova Cseh Köztársaság
10  Filip Lubina & Kamila Svobodova Cseh Köztársaság
11  Viktor Talyzin & Anita Florczak Lengyelország
12  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Cseh Köztársaság

Elődöntő

13  Liudas Tamulaitis & Ugne Juknaite Litvánia
14  Nikita Kolomeets & Michaela Haladova Cseh Köztársaság
15  Gyorgy Lehoczky & Rita Katona Magyarország
16  Péter Szokodi & Anna Mikes Magyarország
17  Lukas Van Der Fecht & Claudia Horneber Ausztria
17  Jan Dvoracek & Veronika Lalova Cseh Köztársaság
17  Stefan Hold & Julia Burghardt Ausztria
20  Michal Strnad & Veronika Smikova Cseh Köztársaság
21  Vaclav Masaryk & Monika Bembenkova Cseh Köztársaság
22  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Oroszország
23  Ondrej Konevalik & Veronika Flaskova Cseh Köztársaság
24  Marek Haris & Simona Cechova Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 36)

25  Péter Perei & Noémi Sárközi Magyarország
25  Lukas Spisak & Eva Tibenska Szlovák Köztársaság
27  Martin Henzely & Zuzana Halasova Cseh Köztársaság
27  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Cseh Köztársaság
29  Markus Hackl & Stefanie Krausz Ausztria
30  Sergey Taratuta & Sofya Kharina Oroszország
31  Vaclav Melc & Katerina Pelcova Cseh Köztársaság
32  Jan Sevela & Vendula Vaskova Cseh Köztársaság
33  Gleb Goncharov & Tatiana Nasonova Oroszország
33  Kristian Pekar & Lucie Drevikovska Cseh Köztársaság
35  Maurizio Schirato & Katharina Würrer Ausztria
36  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 46)

37  Martin Frankl & Zdenka Prochazkova Cseh Köztársaság
38  Oldrich Hlavac & Barbora Kocmanova Cseh Köztársaság
38  Tomas Hnilica & Veronika Juraskova Cseh Köztársaság
38  Jakub Skopal & Zuzana Ocadlikova Cseh Köztársaság
41  Lukas Somik & Petronela Pivarciova Szlovák Köztársaság
42  Jiri Strakos & Karin Vapenickova Cseh Köztársaság
43  Tomas Novak & Barbora Svehlikova Cseh Köztársaság
44  Vladimir Podshivalov & Ekaterina Fedosikhina Oroszország
45  Michal Derco & Kristyna Opalkova Cseh Köztársaság
46  Ondrej Galecka & Jana Sedlarova Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}