Results from Brno Open 2006 - IDSF International Open Standard 2006. április 2.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Brno Open 2006
Cseh Köztársaság - Brno 2006. április 1.

IDSF International Open Standard 2006. április 2.

Döntő

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
2  Simone Segatori & Annette Sudol Németország
3  Stanislaw Massold & Christine Deck Németország
4  Simone Daniele & Elisa Chanaa Olaszország
5  Edgars Gasjuns & Michela Bove Lettország
6  Csaba László & Szilvia Szögi Magyarország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litvánia
8  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Cseh Köztársaság
9  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Cseh Köztársaság
10  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajna
11  Karol Brull & Viktoria Bolender Szlovák Köztársaság
11  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Oroszország
13  Marko Mehine & Maria Fessai Észtország
14  Veiko Ratas & Helena Liiv Észtország

Elődöntő

15  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Hollandia
15  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Magyarország
17  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Szlovák Köztársaság
18  Daniele Gallaro & Kimberly Taylor Anglia
19  Christoph Santner & Maria Santner Ausztria
19  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Oroszország
21  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Oroszország
22  Rihards Dusa & Agnese Junkure Lettország
22  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Franciaország
24  Pavel Bic & Silvie Konderlova Cseh Köztársaság
24  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Lettország
26  Kristaps Kalnins & Santa Dmitrijeva Lettország

2. forduló (legjobb 51)

27  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lettország
28  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Lengyelország
29  Filip Maly & Lucie Dolezalova Cseh Köztársaság
30  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Szlovák Köztársaság
30  Adam Majewski & Aleksandra Paklikowska Lengyelország
30  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Szlovák Köztársaság
33  Anton Kurttila & Riikka Junno Finnland
33  Tomas Rybnicek & Linda Boskova Cseh Köztársaság
33  Pawel Szajda & Karina Hofmann Lengyelország
36  Thomas Fusetto & Laura Brugin Olaszország
37  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Hollandia
38  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Lengyelország
39  Martin Houska & Andrea Trestikova Cseh Köztársaság
39  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Oroszország
41  Michal Mladek & Daniela Vratna Cseh Köztársaság
41  Michal Necpal & Tereza Bufkova Cseh Köztársaság
41  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Lengyelország
44  Jiri Koci & Dominika Kocova Cseh Köztársaság
45  David Vejchar & Veronika Hanusova Cseh Köztársaság
46  Dusan Novak & Ivana Tomovicova Szlovák Köztársaság
46  Erik Páli & Viktoria Pali Magyarország
48  Jindrich Cincura & Iva Langerova Cseh Köztársaság
48  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Lengyelország
48  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukrajna
51  Jiri Zejda & Katerina Jancova Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 93)

52  Jaroslav Frantisek & Katerina Benesova Cseh Köztársaság
52  Miroslav Hyza & Lucie Benyskova Cseh Köztársaság
52  Filip Krivda & Kristina Ondrovicova Szlovák Köztársaság
55  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Szlovák Köztársaság
56  Hardi Rikand & Laura Kask Észtország
57  Marek Kolar & Veronika Mala Cseh Köztársaság
58  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Németország
58  Artur Lubin & Birgit Usin Észtország
60  Bruno Petit & Jade Geropp Franciaország
60  Erik Seman & Simona Kriskova Szlovák Köztársaság
62  Csongor Balogh & Anita Szabó Magyarország
63  Pavel John & Tereza Jendrulkova Cseh Köztársaság
64  Michal Drha & Monika Mikesova Cseh Köztársaság
64  Martin Kubin & Dita Kubinova Cseh Köztársaság
66  Vitezslav Razek & Jana Horska Cseh Köztársaság
67  Olivér Zsom & Boglárka Vozár Magyarország
68  Petr Smetana & Pavla Lamplotova Cseh Köztársaság
68  Zdenek Soukup & Kristina Malkova Cseh Köztársaság
70  Michal Kurtis & Alena Stareckova Cseh Köztársaság
70  Jiri Marek & Pavlina Richterova Cseh Köztársaság
70  Jan Srubar & Petra Kofronova Cseh Köztársaság
73  Jan Herodek & Lucie Ondrackova Cseh Köztársaság
73  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Cseh Köztársaság
73  Tomas Rynes & Jana Batovska Cseh Köztársaság
76  Daniel Erychleb & Katerina Hejdukova (aka Bendova) Cseh Köztársaság
76  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Németország
76  Tomas Sedlecky & Veronika Musilova Cseh Köztársaság
76  Pavel Vitosek & Veronika Mensikova Cseh Köztársaság
76  David Vorac & Anna Zdrahalova Cseh Köztársaság
76  Lukas Zamecnik & Klara Zamecnikova Cseh Köztársaság
82  Jaroslav Bittner & Regina Zelinska Szlovák Köztársaság
82  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Cseh Köztársaság
82  Robert Gulis & Terezia Rozova Szlovák Köztársaság
82  Jan Kohout & Hana Novotna Cseh Köztársaság
82  Matej Kutalek & Sarka Svobodova Cseh Köztársaság
82  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Cseh Köztársaság
82  Filip Nemeth & Olga Gabrielova Szlovák Köztársaság
82  Jiri Novosad & Veronika Tumova Cseh Köztársaság
82  Petr Plsek & Andrea Plskova Cseh Köztársaság
82  Pavel Prochazka & Martina Arnoldova Cseh Köztársaság
82  Andraz Snoj & Tatiana Popova Szlovénia
82  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}