Results from Bratislava Open 2000 - IDSF International Open Latin 2000. november 18.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Bratislava Open 2000
Szlovák Köztársaság - Bratislava 2000. november 18.

IDSF International Open Latin 2000. november 18.

Döntő

1  Matej Krajcer & Janja Lesar Szlovénia
2  Denis Kuznetsov & Natalia Koulagina Oroszország
3  Robertas Maleckis & Inga Sirkaite Litvánia
4  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litvánia
5  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Cseh Köztársaság
6  Jaroslav Kunes & Jana Vondraskova Cseh Köztársaság
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Michal Soukup & Zuzana Paskova Szlovák Köztársaság
8  Juraj Faber & Jeanette Faberova Szlovák Köztársaság
9  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Németország
10  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litvánia
11  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Oroszország
12  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg

Elődöntő

13  Stanislav Bekmametov & Natalia Urban Oroszország
14  Ales Viscek & Laura Stefanie Hafner Svájc
15  Gintaras Svistunavicius & Gabriele Valiukaite Litvánia
15  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Olaszország
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Szlovénia
18  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Oroszország
19  Konstantyn Voynarovskiy & Katerina Zilkovska Moldova
20  Sören Hougaard & Mette Georgio Dánia
20  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Németország
22  Lukas Cep & Simona Svrckova Cseh Köztársaság
23  Kaspars Berzups & Anna Znotena Lettország
23  Bor Pantic & Maja Gersak Szlovénia

3. forduló (legjobb 50)

25  Jan Cerny & Lucie Skopalikova Cseh Köztársaság
26  Rene Loft & Michelle Abildtrup Dánia
26  Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Németország
28  Peter Majzelj & Masa Salamun Szlovénia
28  Heiko Straile & Daniela Beckmann Németország
30  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Cseh Köztársaság
30  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Cseh Köztársaság
30  Gianfranco Visconti & Michela Beltrami Olaszország
33  Werner Figar & Karin Figar Ausztria
34  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Olaszország
35  Marco Niero & Mayda Fuga Olaszország
35  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Olaszország
37  Benny Cilio & Elena Bourda Olaszország
37  Atis Legzdins & Jevgenija Markova Lettország
37  Martin Novacek & Petra Ladinikova Cseh Köztársaság
37  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
41  Martin Wünsch & Kristina Horvathova Szlovák Köztársaság
42  Petr Kovac & Sarka Stepankova Szlovák Köztársaság
43  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Olaszország
43  Marek Dedik & Jana Schwarzerova Cseh Köztársaság
43  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Németország
46  Martin Navratil & Veronika Fedorova Cseh Köztársaság
47  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Németország
48  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Horvátország
49  Slawomir Miszczak & Joanna Siekierska Lengyelország
50  Eduard Zubak & Lenka Kvechova Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 96)

51  Alexander Zhuchkov & Marina Kaliberda Oroszország
52  Simon Huber & Isolde Schmidt Németország
52  Stefano Terrazzino & Yvonne Hemlein Németország
54  Gregor Rebula & Petra A Wagner Szlovénia
55  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukrajna
56  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Cseh Köztársaság
56  Michal Parma & Petra Vladovona Cseh Köztársaság
56  Philipp Singer & Meike Fimpel Németország
56  Robert Tesar & Vendula Burkonova Cseh Köztársaság
60  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Cseh Köztársaság
60  David Kriz & Jana Zelenkova Cseh Köztársaság
60  Marek Swetik & Renata Dohnanska Cseh Köztársaság
60  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Cseh Köztársaság
64  Alexandre Netkatch & Maria Kirillova Oroszország
64  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Finnland
66  Maxym Litiyushkin & Maryna Khoruzhevska Ukrajna
66  Oleksiy Zagoruyko & Tetyana Nakhodkina Ukrajna
68  Maksim Condratiev & Irina Andronic Moldova
68  Stefan Maier & Carolina Inama Ausztria
68  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulgária
68  Tibor Slaby & Dalma Bekeova Szlovák Köztársaság
72  Petr Sury & Gabriela Peterkova Cseh Köztársaság
73  Matej Chren & Miriam Cechovicova Szlovák Köztársaság
74  Oleksandr Gotochkin & Kateryna Trubina Ukrajna
75  Michal Parso & Tatiana Parsova Szlovák Köztársaság
76  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Magyarország
77  Konrad Dabski & Joanna Dabska Lengyelország
77  Marek Gabor & Denisa Jancusova Szlovák Köztársaság
77  Jure Pirc & Manca Dolenc Szlovénia
80  Gergely Domokos & Eszter Holler Magyarország
80  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Szlovák Köztársaság
80  Berns Nägele & Corinna Klett Németország
80  Tomas Vacha & Lucie Hucinova Cseh Köztársaság
84  David Biegun & Sarka Turonova Cseh Köztársaság
84  Sven Hahn & Petra Kühnle Németország
84  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Szlovák Köztársaság
84  Miroslav Kucera & Petra Kucerova Szlovák Köztársaság
84  Jure Merhar & Irena Batistic Szlovénia
84  Sascha Mohl & Carolin Marie Behrendt Németország
90  Stefan Hackenberg & Nicola Feil Németország
90  György Köcse & Nanda Wolf Magyarország
92  Domen Krapez & Elena Girella Szlovénia
93  Jimmy Chen & Kimberly Hsu Tajvan
93  Karl Fencl & Gabriella Szelesi Ausztria
93  Zdenko Gregor & Maria Peterkova Szlovák Köztársaság
93  Viktor Vadasz & Agnes Dudas Magyarország

1. forduló (legjobb 126)

97  David Kozmus & Masa Pikl Szlovénia
97  Richard Kupka & Ivana Drabkova Cseh Köztársaság
99  Anton Lazik & Katarina Platkova Szlovák Köztársaság
99  Tomas Surovec & Michaela Markova Szlovák Köztársaság
101  Robert Pavlik & Eva Prnova Szlovák Köztársaság
101  Peter Terpak & Lenka Borovska Szlovák Köztársaság
103  Andreas Hager & Simone Schwarzgruber Ausztria
104  Roman Degold & Lydia Degold Ausztria
104  Jozef Solus & Andrea Ugrayova Szlovák Köztársaság
104  Istvan Toth & Noemi Tarr Románia
107  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Németország
108  Ozren Ercegovac & Biljana Borisov Horvátország
108  Roland Kovac & Katarina Kocisova Szlovák Köztársaság
108  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulgária
108  Petr Vrancik & Marketa Zemanova Cseh Köztársaság
112  Henrich Heizer & Veronika Slamkova Szlovák Köztársaság
113  Ivo Bures & Simona Cervenkova Cseh Köztársaság
113  Tomas Pokorny & Lenka Matejickova Cseh Köztársaság
113  Jaroslav Sobolis & Alexandra Sutriepkova Szlovák Köztársaság
116  Darius Haraksin & Daniela Zelenakova Szlovák Köztársaság
116  Martin Pesek & Klara Novakova Cseh Köztársaság
118  Tamás Ollerinyi & Ha-vi Le-thi Magyarország
118  Jan Taufer & Helena Katzerova Cseh Köztársaság
120  Zdenek Kriz & Kamila Francova Cseh Köztársaság
120  Szabolcs Walcz & Nikoletta Kovács Magyarország
122  Peter Polacko & Karolina Majernikova Szlovák Köztársaság
122  David Valcuha & Jana Kokotkova Cseh Köztársaság
122  Tomislav Valdec & Maria Blazevic Horvátország
125  Zdenek Fiala & Jana Sedlackova Cseh Köztársaság
126  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulgária
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}