Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Under 21 Latin 2012. május 26.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Blackpool Dance Festival 2012
Anglia - Blackpool 2012. május 24.

Under 21 Latin 2012. május 26.

Döntő

1  Darren Hammond & Kylee Brown Dél-Afrika
2  Wu Liu Fu & Yu Jun Du Kína
3  Ilya Sizov & Yulia Koshkina Oroszország
4  Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Lengyelország
5  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánia
6  Artem Kruchin & Oksana Vetis Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [26] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajna
8  [23] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukrajna
9  [21] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litvánia
9  [21] Chan Hing Wai & Tin Lai Ki Hong Kong
11  [18] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Oroszország
12  [13] Bogdan Oligov & Dariya Sereda Ukrajna
13  [12] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Oroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

14  [21] Anton Inglikov & Ella Troshina Oroszország
15  [20] Shim Young Eun & Song Ha Kim Dél-Korea
15  [20] Danylo Gordeev & Nina Chernyshova Oroszország
17  [19] Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukrajna
17  [19] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Oroszország
19  [17] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanyolország
20  [13] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Oroszország
21  [12] Giuseppe Mastandrea & Antonella Palermo Olaszország
21  [12] Gustavo Viglio & Zhanna Sablina Olaszország
23  [10] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Oroszország
24  [8] Jun Luo & Zicheng Wu Kína
24  [8] Yan Sorokin & Veronika Karimova Oroszország
26  [7] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia

4. forduló (legjobb 50)

27  [20] Ron Garber & Liza Lakovitsky USA
27  [20] Kan Sun & Zhu Siying Kína
29  [19] Yan Bang Bang & Zhu Jing Kína
29  [19] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukrajna
29  [19] Kun Xuan Gu & Chen Hong Sun Kína
32  [18] Ferenc Bódi & Diana Gyurits Magyarország
32  [18] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglia
32  [18] Oleg Yakushev & Viktoriya Masnova Oroszország
35  [17] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng Kína
35  [17] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánia
37  [16] Edvins Astahovs & Nika Bero Lettország
38  [15] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajna
38  [15] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Lengyelország
40  [13] Li Di & Zhao Lei Kína
40  [13] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Izland
42  [12] Sergiy Grytsuk & Anastasiya Shekhovskaya Ukrajna
43  [11] Yanan Qiao & Yuting Wang Kína
43  [11] Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Cseh Köztársaság
45  [9] Aleksandr Dunaev & Anzhelika Prilutskaya Ukrajna
45  [9] Darren Morrissey & Christina Morrissey Ausztrália
47  [8] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Olaszország
47  [8] Evgen Kornievskyy & Aleksandra Polovtseva Ukrajna
49  [7] Mathias Allain & Astros Traustadottir Franciaország
50  [6] Marts Punins & Dana Jakobsone Lettország

3. forduló (legjobb 82)

51  [23] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Oroszország
51  [23] Roman Grytsyna & Olga Kravchenko Ukrajna
51  [23] Evgeni Kuzin & Elina Popova Oroszország
51  [23] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukrajna
51  [23] Maciej Zieba & Magda Strzesnicka Lengyelország
56  [22] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Oroszország
56  [22] Nurlan Gallyamov & Mila Sheina Kanada
56  [22] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Oroszország
56  [22] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Olaszország
56  [22] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Oroszország
56  [22] Puttipong Saharifa & Sutatip Bunvilai Thaiföld
62  [21] Denis Lopatin & Anna Gubantseva Oroszország
62  [21] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Oroszország
64  [20] Zhoa Qi & Yi Yao Kína
64  [20] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu Kína
66  [19] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Anglia
66  [19] Petter Engan & Kine Mardal Norvégia
66  [19] Zhou Liu & Yi Mei Yin Kína
66  [19] Tagyr Mansurov & Svetlana Lesnaya Ukrajna
66  [19] Xiong Neng & Jian Xun Kína
66  [19] Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Oroszország
66  [19] Marco Saitta & Giulia D'alessandro Olaszország
66  [19] Zhi Qiang Zhang & Wang Ziyi Kína
74  [17] Miles Chapman & Lorna Arnold Anglia
74  [17] Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Lengyelország
74  [17] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukrajna
74  [17] Guo Zhen Sheng & Zhu Jia Yang Anglia
78  [16] Pei Bo Wen & Wang Lin Kína
79  [14] Brian Dibnah & Sarah Nolan Új-Zéland
79  [14] Andrzej Jarosz & Aleksandra Bogdanowicz Lengyelország
81  [8] Alessandro Palmisano & Giulia Serra Olaszország
81  [8] Matteo Sulas & Giulia Deffenu Olaszország

2. forduló (legjobb 131)

83  [25] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Írország
84  [24] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
84  [24] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglia
84  [24] Shuai Yi Shao & Wang Yi Xi Kína
84  [24] Igor Sidorenko & Eleonora Zoschuk Ukrajna
84  [24] Tianxu Wang & Rong Xin Li Kína
89  [23] Adam Brunyee & Virginia Coffa Anglia
89  [23] Grigoriy Golodnov & Evgenyya Vodolazkaya Ukrajna
89  [23] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Spanyolország
89  [23] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Hong Kong
89  [23] Ilya Sukhonosov & Yana Demina Oroszország
94  [22] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japán
94  [22] Jason Chao Dai & Patrycja Golak USA
94  [22] Matthew Dean & Sophie Webb Anglia
94  [22] Li Guoqing & Qian Zhao Kína
94  [22] Tabari Salmon & Sophie Mccoy Anglia
94  [22] Ugnius Vaidila & Daria Savanova Kanada
94  [22] Tang Yao & Huang Xin Kína
94  [22] Di Bo Yi & Li Meng Ran Kína
94  [22] Jiang Guan Yu & Lin Qing Qing Kína
103  [21] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norvégia
103  [21] Alessio Galocchio & Marta Botta Olaszország
103  [21] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánia
103  [21] Nikita Klyuchko & Karina Bordunova Ukrajna
103  [21] Jia Ming Li & Hui Juan Hu Kína
108  [20] Mengju Li & Xuejiao Yu Kína
109  [19] Rogerio Gonçalves & Catarina Alexandra Gemelgo Portugália
109  [19] Yu Kun Zhang & Jia Jia Liu Kína
109  [19] Jin Xi Zhang & Zheng Ya Xin Kína
112  [18] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
112  [18] Ding Jia Wen & Jing Li Lin Kína
114  [17] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Olaszország
114  [17] Yuchen Du & Fan Gao Kína
114  [17] Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Oroszország
114  [17] Carlos Lopes & Patricia Lourenço Portugália
118  [16] Tobias Fladby & Rikke Lund Norvégia
119  [15] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Oroszország
119  [15] Dmitriy Vorobiev & Kseniya Sovenko USA
121  [14] Jack Johnson & Joanne De Jager Ausztrália
121  [14] Denis Kobzak & Anastasiya Tulupova Oroszország
121  [14] Michal Majda & Aleksandra Wypasek Lengyelország
124  [13] Shi Yu Huang & Xue Chun Lu Kína
124  [13] Roberto Ranfa & Arianna Buttigli Olaszország
126  [12] Bo Li & Xiu Ting Hong Kína
127  [10] Mattia Zini & Arantxa Zorzetto Olaszország
128  [9] Myung Soo Kim & Su Min Kim Dél-Korea
128  [9] Connor Parkinson & Cecilie Engsig Dánia
128  [9] Yi Wang Pei & Cheng Qian Kína
131  [6] Li Cheng & Yuan Chen Anglia

1. forduló (legjobb 175)

132  [22] Danilo Ara & Giorgia Baccino Olaszország
132  [22] Marek Bures & Ekaterina Kalish Cseh Köztársaság
132  [22] Jaehyeon Choi & Minjung Jun Dél-Korea
132  [22] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Kína
132  [22] Andrea Dessi & Eleonora Dessi Olaszország
132  [22] Rafael Flaishman & Lika Abidor Izrael
132  [22] Wenda Zhao & Mei Lin Xiang Kína
139  [21] Venon Choo Kay-Yin & Elie Chia Yen-Thing Malajzia
139  [21] Jie Ma & Duan Ran Chen Kína
142  [20] Timur Dogan & Vanessa Beer Németország
142  [20] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
142  [20] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglia
142  [20] Christopher Navas & Justine Rainville Kanada
142  [20] Federico Novacchi & Jannic Schneider Svájc
147  [19] Andri Fannar Petursson & Anita Loa Hauksdottir Izland
147  [19] Oleksiy Styran & Anca Florescu Kanada
147  [19] Cheng Yu & Yu Yue Kína
150  [18] Maxime Allemand & Kelly Rochas Franciaország
150  [18] Il-Nam Lee & Ju-Yeon Park Dél-Korea
150  [18] Philip Ring & Felicia Cassergren Svédország
150  [18] Cemis Sandu & Mihaela Scolnil Portugália
154  [16] Nuno Andrade & Joana Morgado Portugália
154  [16] Adam Matecki & Sara Janicka Lengyelország
154  [16] Miguel Santos & Ines Marques Santos Portugália
154  [16] Xinrui Shen & Yan Li Kína
154  [16] Oscar Widén & Tove Villfor Svédország
159  [15] Hyeong-Keun Kim & Min-Young Lim Dél-Korea
159  [15] Johnston Lim & Nicole Tan Malajzia
161  [14] Chong Aik Lim & Riane Low Szingapur
161  [14] Christian Skibsrud & Helene Spilling Norvégia
163  [13] Roope Antila & Liisa Setala Finnland
163  [13] Hyun Bum Choi & Hye-in Kim Dél-Korea
163  [13] Hao Gu & Xin Yu Li Kína
163  [13] Woo Hyeon Kang & Hee Yoon Dél-Korea
167  [12] Bjorn Koster & Rachel Winkel Hollandia
168  [11] Chuan Bo Yu Guo & Yl Chun Li Kína
169  [10] Karl Hallberg & Matilda Johansson Svédország
169  [10] Josef Sedlmair & Tabea Louisa Thaler Németország
169  [10] Dong Chan Um & Jee-In Kim Dél-Korea
172  [9] Davide Maringio & Manuela Vacca Olaszország
173  [6] Seoug-Huk Choi & Jl Yeon Kim Dél-Korea
173  [6] Tae-Woo Yeom & Jung-Min Woo Dél-Korea
175  [4] Kristofer Hauksson & Herborg Ludviksdottir Izland
175  [4] Laurence Mowatt & Nicola Hattingh Dél-Afrika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}