Results from Barborka 2007 - Grand Prix Youth Standard 2007. november 10.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Barborka 2007
Lengyelország - Belchatow 2007. november 10.

Grand Prix Youth Standard 2007. november 10.

Döntő

1  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Lengyelország
2  Szymon Kulis & Katarzyna Szymanska Lengyelország
3  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Lengyelország
4  Michal Wasik & Aleksandra Korscik Lengyelország
5  Tadeusz Rey & Karolina Szmit Lengyelország
6  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Lengyelország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Jan Borecki & Daria Kolata Lengyelország
7  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Lengyelország
9  Grzegorz Zareba & Kinga Turska Lengyelország
10  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Lengyelország
11  Lukasz Sitarski & Ewelina Czarnecka Lengyelország
11  Pawel Swiackiewicz & Anna Tarnowska Lengyelország
13  Marek Szulgo & Renata Schodnik Lengyelország

Elődöntő

14  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Lengyelország
14  Igor Plukarski & Justyna Wojcicka Lengyelország
16  Charalambos Charalambopulos & Angelika Prokop Lengyelország
16  Karol Michalowski & Anna Wojcik Lengyelország
18  Mateusz Szostek & Adrianna Kaczmarek Lengyelország
19  Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Lengyelország
20  Maciej Miszczuk & Aleksandra Dawidczyk Lengyelország
21  Tomasz Batko & Anna Uznanska Lengyelország
22  Andrzej Szelag & Sandra Wieliczko Lengyelország
23  Witold Wosinski & Natalia Walas Lengyelország
24  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Lengyelország

2. forduló (legjobb 37)

25  Lukasz Sieduszewski & Agnieszka Kalinowska Lengyelország
26  Wiktor Wasowski & Aneta Utracka Lengyelország
27  Robert Sitarski & Ilona Jabczyk Lengyelország
28  Ernest Cendrowski & Kamila Wawrzyniak Lengyelország
28  Jakub Grzybek & Natalia Sukowska Lengyelország
28  Michal Jezierski & Anna Leska Lengyelország
28  Michal Urbaniak & Agnieszka Ludkiewicz Lengyelország
32  Maciej Holski & Martyna Lewandowska Lengyelország
32  Michal Zacharewicz & Dominika Jablonska Lengyelország
34  Pawel Kostrzewa & Aleksandra Piasecka Lengyelország
35  Bartosz Lech & Kinga Nowak Lengyelország
36  Robert Kozar & Magdalena Rudolf Lengyelország
37  Adrian Dyla & Aleksandra Sieminska Lengyelország

1. forduló (legjobb 49)

38  Adam Jacek & Iga Ramlo Lengyelország
38  Szymon Kalinowski & Katarzyna Florczuk Lengyelország
38  Krystian Krzeminski & Magdalena Kaminska Lengyelország
41  Karol Iliew & Magdalena Dubiel Lengyelország
41  Radoslaw Perz & Marta Wojczuk Lengyelország
41  Bartosz Soltysiak & Martyna Tatar Lengyelország
44  Maciej Slysz & Agnieszka Serowka Lengyelország
45  Kamil Wieczorek & Katarzyna Wicenciak Lengyelország
46  Marcin Rychwinski & Liwia Tomaszewska Lengyelország
47  Mariusz Kowalski & Julia Czeczek Lengyelország
48  Jakub Tyman & Agnieszka Czarny Lengyelország
49  Jakub Lopatka & Zaneta Szymanska Lengyelország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}