Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF World Youth Standard 2011. december 17.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Baltic Grand Prix 2011
Lettország - Riga 2011. december 16.

WDSF World Youth Standard 2011. december 17.

Döntő

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Oroszország
2  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Oroszország
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánia
4  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
5  Valts Liepnieks & Inese Zarina Lettország
6  Michelangelo Longo & Maria Longo Olaszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lettország
8  [17] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
8  [17] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litvánia
10  [13] Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukrajna
11  [12] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Románia
12  [9] Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazahsztán
13  [3] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Olaszország
14  [1] Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada

Elődöntő

15  [21] Ergo Lükk & Rutt Metusala Észtország
16  [19] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Cseh Köztársaság
17  [17] Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Lengyelország
18  [15] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Németország
19  [13] Armand Fazullin & Marit Mets Észtország
19  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litvánia
21  [12] Daniel Buschmann & Katarina Bauer Németország
22  [11] Vlad Paslariu & Eszter Pop Románia
22  [11] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Fehéroroszország
22  [11] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dánia
25  [4] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA

2. forduló (legjobb 36)

26  [24] Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finnland
27  [22] Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldova
28  [21] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bulgária
29  [20] Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukrajna
29  [20] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Fehéroroszország
31  [15] Tamás Jéri & Lilla Szepesi Magyarország
32  [13] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Magyarország
33  [12] Tine Kranjc & Sasa Ul Szlovénia
34  [11] Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Montenegro
35  [10] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Lengyelország
36  [6] Michal Konecny & Dominika Feglova Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 59)

37  [17] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finnland
38  [16] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Szlovénia
39  [15] Maxim Rekhtin & Marya Kupryancheva Kazahsztán
40  [14] Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
41  [13] Nicolas Ballester & Carla Salbia Spanyolország
41  [13] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Svédország
43  [11] Daniel Shapiro & Katya Kovalyova USA
44  [9] Geraint Heaney & Oktawia Talabska Wales
45  [5] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norvégia
45  [5] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Spanyolország
47  [3] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Franciaország
48  [2] Glenn Feddema & Patricia Bach Hollandia
48  [2] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Szlovák Köztársaság
50  [1] David Büchel & Flavia Landolfi Svájc
50  [1] Marek Estocin & Simona Feckova Szlovák Köztársaság
50  [1] John Nordberg & Felicia Taube Svédország
50  [1] Gudlaugur Valsson & Malin-agla Kristjansdottir Izland
54  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Franciaország
54  Edward Fraanje & Bo Sutter Hollandia
54  Takuya Ohashi & Akari Ohashi Japán
54  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Izrael
54  Shimpei Saito & Izuho Saito Japán
54  Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Norvégia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}