Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF International Open Latin 2011. december 17.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Baltic Grand Prix 2011
Lettország - Riga 2011. december 16.

WDSF International Open Latin 2011. december 17.

Döntő

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Oroszország
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Oroszország
3  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Oroszország
4  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lettország
5  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Lettország
6  Francesco Sasanelli & Elza Pole Lettország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [21] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Oroszország
8  [17] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajna
9  [16] Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Cseh Köztársaság
9  [16] Marts Smolko & Viktorija Puhovika Lettország
11  [7] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Lengyelország
12  [6] Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Ukrajna

Elődöntő

13  [28] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajna
14  [25] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Oroszország
15  [22] Anton Skuratov & Alona Uehlin Németország
16  [20] Andrea Bolzoni & Anna Stedile Olaszország
16  [20] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Oroszország
18  [19] Anton Puzravin & Ala Karpenko Litvánia
19  [16] Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Lettország
20  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lettország
21  [13] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Németország
22  [11] Egor Petrov & Varvara Shatalova Oroszország
23  [10] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litvánia
23  [10] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Észtország
25  [3] Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukrajna

2. forduló (legjobb 49)

26  [31] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litvánia
26  [31] Marts Punins & Dana Jakobsone Lettország
28  [30] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Oroszország
29  [27] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
29  [27] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litvánia
31  [25] Igor Popov & Anastasiya Zhutenkova Oroszország
32  [24] Mikko Matikka & Kerttu Sakki Finnland
32  [24] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Lettország
34  [21] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Oroszország
34  [21] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Oroszország
36  [19] Arturs Freimanis & Paula Kukute Litvánia
37  [16] Petteri Pitkänen & Anabel Aunver Finnland
38  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Oroszország
38  [15] Vytautas Vizbaras & Zivile Vasiliauskaite Litvánia
40  [11] Raimonds Andersons & Snezhana Gribova Lettország
41  [7] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litvánia
42  [6] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Litvánia
43  [5] Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Lettország
44  [4] Pavel Rostokin & Kristina Shishkina Oroszország
44  [4] Nikita Shevchenko & Polina Matskevich Fehéroroszország
44  [4] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Oroszország
47  [3] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Oroszország
48  [2] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Oroszország
48  [2] Aleksandr Podgorelkin & Anastasia Sokolova Oroszország

1. forduló (legjobb 71)

50  [25] Jason Cicard & Irina Kalinina Franciaország
51  [24] Deniss Artemjevs & Julija Guseva Lettország
51  [24] Artem Pogudin & Arina Sokolova Oroszország
51  [24] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litvánia
54  [21] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litvánia
55  [19] Andris Antuzevics & Lasma Sestule Lettország
56  [17] Ivan Petov & Nadira Espolova Oroszország
57  [15] Mantas Kvietkus & Mege Serniyte Litvánia
57  [15] Marius Mince & Lina Jukneviciute Litvánia
59  [14] Joni Ihanus & Kathrine Barck Finnland
60  [13] Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Oroszország
60  [13] Dangis Salaviejus & Renata Gramauskaite Lettország
62  [11] Nerijus Kimbirauskas & Gintare Malinauskaite Litvánia
63  [9] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litvánia
64  [8] Fabio Landolfi & Angela Landolfi Svájc
64  [8] Kasper Rauhala & Nina Mononen Finnland
66  [6] Juho Taskinen & Nea Kimpimäki Finnland
67  [5] Pavel Ivanov & Katsiaryna Piatpova Fehéroroszország
67  [5] Edgars Seleznevs & Inna Klasa Lettország
69  [2] Marko Bärn & Sinikka Riskilä Finnland
69  [2] Ignes Venslovas & Urte Liutkeviciute Litvánia
71  Aleksandr Tisin & Tatjana Kalinina Észtország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}