Results from Baltic Grand Prix 2011 - Juvenile II Combination 2011. december 16.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Baltic Grand Prix 2011
Lettország - Riga 2011. december 16.

Juvenile II Combination 2011. december 16.

Döntő

1  Kristers Smits & Melissa Bessonova Lettország
2  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Litvánia
3  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Oroszország
4  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litvánia
5  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Oroszország
6  Rui Hamada & Rei Nakazawa Japán
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [19] Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Észtország
8  [14] Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Oroszország
9  [11] Daniels Simosons & Sara Zuberga Lettország
10  [10] Kaspar Kaldaru & Maria-Elisabeth Lootus Észtország
11  [6] Leonards Petkevics & Aleksandra Ivanova Lettország
11  [6] Aretas Zarnauskas & Julija Mincenkova Litvánia

Elődöntő

13  [12] Niks Habarovs & Alona Kurlika Lettország
13  [12] Kert Lillenberk & Eliisa Sukles Észtország
13  [12] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Oroszország
16  [11] Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finnland
17  [9] Nikita Bugaev & Olga Freynkman Oroszország
18  [8] Mikhail Aleksandrov & Alina Pivnyuk Oroszország
18  [8] Mantas Kardokas & Klaudija Gutmanaite Litvánia
18  [8] Kristians Martins Kurzemnieks & Melanija Keisa Lettország
21  [3] Arturs Elits & Karmena Ketija Pozniaka Lettország
21  [3] Gabrielius Goštautas & Justina Sarapinaite Litvánia
21  [3] Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Észtország
24  [2] Aleksandrs Grisukonoks & Marina Dvorecka Lettország

1. forduló (legjobb 43)

25  Ilia Shvaiunov & Julia Leonovich Fehéroroszország
26  Dmitriy Dolgorukov & Daria Rusak Fehéroroszország
27  Agnis Freimanis & Patricija Jerofejeva Lettország
27  Renats Locmeils & Polina Cepilova Lettország
27  Paulius Minajevas & Aiste Gudenkaite Litvánia
30  Nikita Morozovs & Jelizaveta Akisina Lettország
30  Simon Prii & Anastassia Maleva Észtország
32  Rendijs Davis Lejins & Jekaterina Demcenko Lettország
32  Vitalijs Saiko & Milena Anastasija Kaviuka Lettország
34  Kristers Dulverks & Rezija Dombrovska Lettország
34  Oliver Ivanov & Kristel Saarkoppel Észtország
34  Janis Seikins & Aelita Skromule Lettország
37  Janis Freibergs & Sindija Filipushko Lettország
37  Kevin Reinvee & Samantha Kasela Észtország
39  Nerius Beresna & Aureja Vilkaite Litvánia
39  Harijs Viksna & Vendija Belousova Lettország
41  Elvis Krumins Landenbergs & Anna Burceva Lettország
41  Elias Pitkänen & Kaisa Alitalo Finnland
43  Ricards Steinfelds & Megija Indriksone Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}