Results from Baltic Grand Prix 2010 - Junior I Latin 2010. december 18.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Baltic Grand Prix 2010
Lettország - Riga 2010. december 17.

Junior I Latin 2010. december 18.

Döntő

1  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Oroszország
2  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Oroszország
3  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Oroszország
4  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Oroszország
5  Maksim Panov & Sofya Shmukler Oroszország
6  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [5] Pavel Lagurev & Polina Golubeva Oroszország
7  [5] Aleksandr Markin & Kristina Godunova Cyprus
9  [2] Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Észtország
10  [3] Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Oroszország
10  [3] Kaspar Kolk & Natalja Perepjolkina Észtország
12  [1] Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldova
13  [3] Igor Gogichaev & Victoria Trishina Oroszország

Elődöntő

14  [7] Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
15  [4] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Lettország
16  [1] Evgeniy Igumnov & Diana Milyutina Oroszország
17  [2] Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Litvánia
18  [2] Egor Boldysh & Veronika Gushca Fehéroroszország
19  [2] Janis Beikmanis & Annija Pivina Lettország
20  [3] Nikita Lipen & Diana Korshikova Fehéroroszország
21  [1] Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Oroszország
22  [2] Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Litvánia
23  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Litvánia
24  Artjom Garbunov & Eliisa Abramova Észtország

2. forduló (legjobb 48)

25  [3] Mikhail Nikitin & Diana Markova Oroszország
25  [3] Patriks Simsons & Stephanie Dany Zimmeck Lettország
27  [5] Leonardo Lini & Mia Gabusi Olaszország
27  [3] Artur Viitmann & Anita Sotsugova (aka Sychugova) Észtország
29  [2] Simonas Holcman & Erika Abramova Litvánia
30  [6] Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Észtország
30  [3] Andris Klievens & Santa Sauere Lettország
30  [3] Kirill Kotchenko & Anastasiya Tochmina Oroszország
30  [3] Vytautas Seputis & Gabriele Vaiciulyte Litvánia
34  [3] Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litvánia
35  [2] Aleksandrs Korolko & Gunta-Anda Zabrauska Lettország
36  [1] Rui Hamada & Miyaka Yoneta Japán
36  [1] Daniil Lebedev & Monika Mina Észtország
38  [2] Einoras Degutis & Egle Griksaite Litvánia
38  [2] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Észtország
40  [1] Armands Kokorevics & Reicela Heinrihsone Lettország
41  [1] Timirlans Abidovs & Estere Stirane Lettország
42  [2] Toni Kauppinen & Ella Huusko Finnland
42  [1] Jegors Bikovskis & Valerija Misela Petruna Lettország
44  [3] Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Észtország
44  Ruslan Denisov & Maria Belova Üzbegisztán
44  Juuso Kivijakola & Mira Pitkanen Finnland
44  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Üzbegisztán
48  [2] Rytis Zalinkevicius & Vaida Abraskeviciute Litvánia

1. forduló (legjobb 57)

49  [8] Pietari Aikio & Johanna Heikkila Finnland
49  [4] Erik Luts & Liina Piilman Észtország
51  [5] Edijs Endijs Abols & Jana Dubovska Lettország
52  [7] Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Észtország
53  [3] Aleksei Lanberg & Polina Kester Észtország
54  [3] Margo Valk & Kelli Pärkson Észtország
55  [3] Karlis Usins & Elza Pavulina Lettország
56  [1] Robert Saluste & Janna Liina Leemets Észtország
57  [1] Mart Saar & Liisa Sarv Észtország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}