Results from Baltic Cup 2011 - WDSF International Open Standard 2011. október 22.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Baltic Cup 2011
Lengyelország - Elblag 2011. október 21.

WDSF International Open Standard 2011. október 22.

Döntő

1  Marek Kosaty & Paulina Glazik Lengyelország
2  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Lengyelország
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Lengyelország
4  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Lengyelország
5  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Lengyelország
6  Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Lengyelország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [33] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Oroszország
8  [25] Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Oroszország
9  [20] Artem Terekhov & Olga Morozova Oroszország
10  [15] Petr Kashinski & Ekaterina Volgina Oroszország
11  [13] Edgars Linis & Eliza Ancane Lettország
12  [3] Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Lengyelország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  [25] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norvégia
13  [25] Pawel Switalski & Joanna Grudzien Lengyelország
15  [24] Marek Szulgo & Renata Schodnik Lengyelország
16  [21] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Lengyelország
17  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lettország
17  [20] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Lengyelország
19  [15] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Lengyelország
20  [13] Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Románia
21  [10] Krzysztof Myka & Malgorzata Rusiniak Lengyelország
21  [10] Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Olaszország
23  [8] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lettország
24  [6] Norbert Sikora & Dominika Dul Lengyelország

2. forduló (legjobb 48)

25  [29] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Norvégia
26  [28] Michal Jeziorowski & Nicole Krawczyk Lengyelország
27  [27] Ronalds Abols & Santa Vitenberga Lettország
28  [26] Dawid Skrzydlowski & Maja Barczuk (aka Mlynek) Lengyelország
29  [25] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Lengyelország
30  [24] Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Lengyelország
31  [23] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Lengyelország
32  [19] Argo Oblikas & Laura Puusepp Észtország
33  [18] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norvégia
34  [15] Sergey Golubtsov & Anastasiya Barsukova Oroszország
35  [13] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Lengyelország
36  [11] Janusz Gorka & Natalia Parjaszewska Lengyelország
37  [8] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Lengyelország
38  [7] Tomas Fainsil & Patrisia Belousova Litvánia
39  [6] Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Spanyolország
39  [6] Marcin Jaworski & Izabela Strzalkowska Lengyelország
41  [5] Petter Engan & Kine Mardal Norvégia
41  [5] Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Lengyelország
41  [5] Maciej Zieba & Magda Strzesnicka Lengyelország
44  [4] Bartosz Kolecki & Barbara Rylska Lengyelország
45  [2] Alexandr Khaustov & Kristina Tkach Oroszország
45  [2] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Lengyelország
45  [2] Radoslaw Tomaka & Wioletta Kiwior Lengyelország
48  [1] Robert Drozd & Aleksandra Sieminska Lengyelország

1. forduló (legjobb 61)

49  [34] Hubert Borzym & Hanna Modzelewska Lengyelország
50  [33] Michal Skowronski & Aleksandra Gasinska Lengyelország
51  [28] Jacek Stroz & Paula Leszczynska Lengyelország
52  [22] Grzegorz Michrowski & Aneta Kowalewska Lengyelország
53  [18] Adam Popowski & Paulina Karpinska Lengyelország
54  [15] Lukasz Pierwienis & Malgorzata Tkaczuk Lengyelország
55  [14] Sergey Podkas & Anastasia Klepcha Fehéroroszország
56  [3] Piotr Starowicz & Paulina Drozyner Lengyelország
57  [1] Filip Kuncewicz & Aleksandra Grochala Lengyelország
58  Tomasz Lobocki & Magdalena Czuba Lengyelország
58  Daniel Perwejnis & Agnieszka Demidziuk Lengyelország
58  Marcin Wiatrowicz & Izabela Adamiec Lengyelország
58  Kasper Wlodarczak & Marta Jagielska Lengyelország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}