Results from Baltic Cup 2011 - WDSF International Open Latin 2011. október 23.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Baltic Cup 2011
Lengyelország - Elblag 2011. október 21.

WDSF International Open Latin 2011. október 23.

Döntő

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Oroszország
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lettország
3  Guillem Pascual & Rosa Carné Spanyolország
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Szlovénia
5  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Lengyelország
6  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [23] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajna
7  [23] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Oroszország
9  [19] Stefano Vidoni & Orsolya Toth Magyarország
10  [15] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norvégia
11  [14] Pavel Silantev & Irina Samoylova Oroszország
12  [10] Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugália

Elődöntő

13  [32] Igor Makarov & Anna Baklanova Oroszország
14  [29] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Oroszország
15  [24] Adam Fedko & Paulina Dabek Lengyelország
15  [24] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Lengyelország
17  [20] Eric Damian & Greta Kisielewska Lengyelország
18  [16] Michal Stukan & Susanne Miscenko Lengyelország
19  [15] Robert Muller & Justyna Luczak Lengyelország
20  [14] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Lengyelország
21  [11] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Lengyelország
22  [9] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norvégia
22  [9] Igor Wilczynski & Karolina Urban Lengyelország
24  [6] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litvánia

2. forduló (legjobb 48)

25  [32] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Oroszország
25  [32] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Fehéroroszország
27  [31] Kamil Gwara & Ewa Malik Lengyelország
28  [29] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Oroszország
29  [24] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Hollandia
30  [23] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Lengyelország
31  [22] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Lengyelország
32  [20] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Lengyelország
33  [19] Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Lengyelország
34  [17] Branislav Elias & Jana Hradilova Szlovák Köztársaság
34  [17] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lettország
36  [16] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Lengyelország
37  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Oroszország
37  [15] Maciej Walczak & Kseniya Kolesnyk Lengyelország
39  [14] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Oroszország
40  [12] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Norvégia
41  [11] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Lengyelország
42  [9] Richard Szilagyi & Eftymia Giannaraki Görögország
43  [8] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Lengyelország
44  [5] Pawel Jurczynski & Dorota Poslednik Lengyelország
45  [4] Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Litvánia
46  [3] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finnland
47  Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Ausztria
47  Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Lengyelország

1. forduló (legjobb 64)

49  [33] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Lengyelország
50  [32] Wojciech Sar & Monika Pasek Lengyelország
51  [27] Pawel Matczak & Monika Chojnacka Lengyelország
52  [25] Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Lengyelország
53  [23] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Lengyelország
54  [21] Aleksander Goc & Monika Dacz Lengyelország
55  [14] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Lengyelország
56  [12] Michal Rydzynski & Monika Switlicka Lengyelország
57  [11] Michal Skowronski & Aleksandra Gasinska Lengyelország
58  [5] Ilya Makhankov & Ekaterina Ermolaeva Lengyelország
58  [5] Adam Popowski & Paulina Karpinska Lengyelország
60  [4] Jacek Stroz & Paula Leszczynska Lengyelország
61  [2] Michal Prochnicki & Klaudia Staszak Lengyelország
61  [2] Michal Slugocki & Anna Sosinska Lengyelország
63  [1] Grzegorz Michrowski & Aneta Kowalewska Lengyelország
64  Sergey Podkas & Anastasia Klepcha Fehéroroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}