Results from Baltic Cup 2009 - Youth Open Latin 2009. október 24.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Baltic Cup 2009
Lengyelország - Elblag 2009. október 23.

Youth Open Latin 2009. október 24.

Döntő

1  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Fehéroroszország
2  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Lengyelország
3  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Németország
4  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Fehéroroszország
5  Leonid Apranich & Kamila Schmidt Lengyelország
6  Kamil Gwara & Anna Budreiko Lengyelország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [26] Michal Le & Kamila Duranska Lengyelország
8  [23] Michal Danilczuk & Natalia Tyszko Lengyelország
9  [18] Frederik Lund & Sofie Samuelsen Dánia
10  [17] Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska Lengyelország
11  [16] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
12  [15] Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Lengyelország

Elődöntő

13  [25] Bartlomiej Chwil & Klaudia Zaniewska Lengyelország
14  [23] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Lengyelország
15  [19] Marcin Rychwinski & Magdalena Lubaszewska Lengyelország
16  [18] Dmitri Kolobov & Kristiina Reinfeldt Észtország
17  [17] Pawel Obrocki & Karolina Wilk Lengyelország
18  [16] Edgaras Brazas & Vasilina Batova Litvánia
18  [16] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Lengyelország
20  [11] Aleksander Goc & Marta Rozycka Lengyelország
20  [11] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litvánia
22  [9] Maciej Rygielski & Agnieszka Olszewska Lengyelország
23  [8] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Svédország
23  [8] Nauris Kalva & Zanda Gruba Lettország

1. forduló (legjobb 41)

25  [27] Pawel Karabin & Adrianna Rogowska Lengyelország
26  [26] Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Lengyelország
26  [26] Marek Karowiec & Ania Karowiec Lengyelország
26  [26] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Lengyelország
29  [25] Arkadiusz Glogowski & Sandra Wieliczko Lengyelország
30  [24] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Lengyelország
31  [20] Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Cseh Köztársaság
31  [20] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Lengyelország
31  [20] Elvis Kurzemnieks & Annija Bergmane Lettország
34  [18] Mikolaj Balcerzak & Malgorzata Rusiniak Lengyelország
35  [16] Aleksandr Oleshkevich & Evelina Filipchik Fehéroroszország
36  [14] Krzysztof Dzwoniarski & Magda Strzesnicka Lengyelország
37  [13] Damian Kohyt & Monika Muszynska Lengyelország
38  [8] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Lengyelország
39  [3] Karol Ossowski & Agnieszka Gajak Lengyelország
40  [2] Anton Ukalovic & Mathilda Dafheim Svédország
41  Tomasz Jedruszewski & Dominika Porzezinska Lengyelország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}