Results from Autumn Star - WDC AL World Cup Adult Latin 2009. október 3.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Autumn Star
Oroszország - Moscow 2009. október 3.

WDC AL World Cup Adult Latin 2009. október 3.

Döntő

1  Anton Karpov & Khrystyna Moshenska Oroszország
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Oroszország
3  Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Ukrajna
4  Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Oroszország
5  Anton Sboev & Patrizia Ranis Oroszország
6  Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajna
8  Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajna
9  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Oroszország
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Oroszország
11  Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Oroszország
12  Andriy Voloshko & Ekaterina Krysanova Ukrajna

Elődöntő

13  Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Oroszország
14  Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Oroszország
15  Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Oroszország
16  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Oroszország
17  Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukrajna
18  Aleksey Chystov & Alena Tikhonova Oroszország
18  Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Oroszország
18  Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Oroszország
21  Denys Samson & Naira Markina Ukrajna
22  Aleksey Boytsov & Lyubov Mironova Oroszország
22  Dmitri Nakostenko & Olga Golovko Ukrajna
24  Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

25  Eduard Zhigurt & Yulia Ivanova Oroszország
26  Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Oroszország
27  Yuriy Egorov & Kateryna Stolyarenko Ukrajna
28  Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Oroszország
29  Vladislav Petrov & Dilyara Bliznyuk Oroszország
30  Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Oroszország
30  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Oroszország
30  Genadi Mikhailov & Ksenia Gnutova Oroszország
33  Dmitri Gunyaev & Elizaveta Tavrovskaya Oroszország
34  Aleksey Andretsov & Kristina Gribova Oroszország
34  Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Oroszország
34  Dmitriy Fedotov & Tatyana Nechaeva Oroszország
37  Sergey Stepovoy & Valeriya Kazenina Oroszország
38  Evgen Kaletin & Mariya Sklyar Ukrajna
38  Viktor Vakulenko & Alla Savostina Oroszország
40  Vasiliy Platonov & Yana Mazalova Oroszország
41  Mikhail Tsipes & Lyubov Gundorova Oroszország
42  Sergey Ratchinskiy & Elena Pavlinskaya Oroszország
43  Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Oroszország
44  Sergey Obukhov & Nataliya Urzhumova Oroszország
45  Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Oroszország
46  Dmitry Komarov & Anna Stepanova Oroszország
47  Sergey Goncharov & Ekaterina Demina Oroszország
48  Aleksandr Kuznetsov & Yuliya Sidorkina Oroszország

1. forduló (legjobb 53)

49  Igor Kotelnikov & Nadezhda Orlova Oroszország
50  Aleksandr Chernov & Maria Klimova Oroszország
51  Vassili Lobas & Alena Lobas Oroszország
51  Mikhail Medvedev & Evgeniya Usova Oroszország
51  Alexey Pyshkov & Nadezhda Vorontsova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}