Results from Austrian Open 2008 - Youth Latin 2008. november 16.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Austrian Open 2008
Ausztria - Vienna 2008. november 14.

Youth Latin 2008. november 16.

Döntő

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lettország
2  Rihards Eglitis & Elza Pole Lettország
3  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Németország
4  Andrey Semakin & Luize Darzniece Lettország
5  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Oroszország
6  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulgária
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Olaszország
8  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Oroszország
9  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Oroszország
10  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Cseh Köztársaság
11  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Lengyelország
11  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Fehéroroszország

Elődöntő

13  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Cseh Köztársaság
14  Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Litvánia
15  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Oroszország
16  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgária
17  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lettország
18  Bojan Lazareski & Sonja Ilic Szerbia
19  Adam Fedko & Paulina Majewska Lengyelország
20  Adam Katona & Alexandra Dáné Magyarország
21  Stefan Grigore & Laura Filipescu Románia
22  Vladimir Ciric & Irina Perovic Szerbia
22  Andras Szeles & Boglarka Czina Magyarország
24  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Németország

2. forduló (legjobb 44)

25  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Szlovénia
26  Robert Beitsch & Jana Ryvkina Németország
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Németország
26  Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Szerbia
26  Arturs Prikulis & Anna Budreiko Lettország
30  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Lettország
30  Bryan Lidy & Malene Meihlen Franciaország
30  Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Spanyolország
33  Marek Kypus & Klara Chovancikova Cseh Köztársaság
34  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Olaszország
34  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Dánia
36  Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukrajna
37  Filip Cipar & Janka Cizikova Szlovák Köztársaság
38  Karol Gawel & Karolina Skowyrska Lengyelország
38  Edgars Orda & Valerija Tormozova Lettország
40  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Lettország
41  Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bulgária
42  Matic Breskvar & Saba Stancic Szlovénia
43  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgária
44  Alex Gerlein & Karolina Bauer Németország

1. forduló (legjobb 58)

45  Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Olaszország
45  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukrajna
45  Andrei Minchev & Elena Dumanova Bulgária
48  Dino Alic & Dina Imamovic Bosznia-Hercegovina
48  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Szlovák Köztársaság
50  Giuseppe De Bari & Enrica Campari Olaszország
51  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Olaszország
51  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Ausztria
53  Igor Glushko & Valeriya Yunchuk Ukrajna
54  Edgars Gribusts & Jana Skaba Lettország
55  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Németország
56  Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukrajna
57  Davide Boneccher & Daniela Mayer Ausztria
58  Razvan Socol & Bianca Socol Románia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}