Results from Austrian Open 2008 - Junior II Standard 2008. november 15.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Austrian Open 2008
Ausztria - Vienna 2008. november 14.

Junior II Standard 2008. november 15.

Döntő

1  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lettország
2  Artem Bronnikov & Darya Morozova Oroszország
3  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Oroszország
4  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Oroszország
5  Hristo Grachki & Vesela Dimova Bulgária
6  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Németország
7  Ivan Kazakevich & Elizaveta Shibaeva Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [22] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Cseh Köztársaság
9  [20] Nikolai Mikadze & Alena Parkhomenko Oroszország
10  [19] Michal Le & Izabela Skierska Lengyelország
11  [18] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Oroszország
12  [15] Maksim Orlov & Darya Grishko Oroszország

Elődöntő

13  [25] Zymantas Kucikas & Agne Peceliunaite Litvánia
13  [25] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Románia
15  [24] Peteris Lapins & Eliza Lake Lettország
16  [21] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Olaszország
17  [20] Arturs Freimanis & Agate Labalaika Lettország
17  [20] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Lengyelország
19  [18] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Lettország
19  [18] Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Olaszország
21  [17] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bulgária
22  [16] Ferenc Bandi & Dorottya Dávid Magyarország
23  [12] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Oroszország
24  [9] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Oroszország

2. forduló (legjobb 36)

25  [33] Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgária
26  [30] Julius Bandikas & Jurga Gustaite Litvánia
26  [30] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Lengyelország
26  [30] Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukrajna
29  [28] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Németország
29  [28] Karolis Varkalys & Gabriele Juskenaite Litvánia
31  [26] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Lettország
32  [22] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litvánia
32  [22] Nikita Roman & Elena Kononenko Oroszország
34  [18] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
35  [17] Edvin Judicki & Kamila Drozdz Litvánia
35  [17] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bulgária

1. forduló (legjobb 67)

37  [30] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Cseh Köztársaság
37  [30] Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Lettország
39  [27] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Cseh Köztársaság
39  [27] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Románia
41  [24] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bulgária
42  [22] Shamil Nigmatullin & Darya Mityurina Oroszország
43  [21] Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgária
44  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Cseh Köztársaság
45  [19] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Szlovák Köztársaság
46  [18] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Németország
47  [15] Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Németország
47  [15] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bulgária
49  [14] Richard Gruber & Irina Awick Németország
50  [13] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litvánia
51  [12] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukrajna
51  [12] Aleksandr Buskin & Sofiya Gorbunova Oroszország
53  [10] Marjan Bilonic & Paula Jericevic Horvátország
53  [10] Krisjanis Brizga & Sabine Vilka Lettország
53  [10] Krystian Lema & Iga Koch Lengyelország
56  [9] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bulgária
56  [9] Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Románia
56  [9] Alexander Novac & Bianca Pavel Románia
59  [8] Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Németország
60  [6] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Oroszország
61  [5] Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Ausztria
61  [5] David Palkovic & Jovana Joka Szerbia
63  [4] Viktor Hrebacka & Barbora Fischerova Cseh Köztársaság
64  [3] Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Litvánia
64  [3] Jiri Vala & Jana Dostalova Cseh Köztársaság
66  [2] Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukrajna
67  Christoph Poschner & Janine Göschl Ausztria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}