Results from Austrian Open 2008 - Junior 6 Dance 2008. november 14.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Austrian Open 2008
Ausztria - Vienna 2008. november 14.

Junior 6 Dance 2008. november 14.

Döntő

1  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgária
2  Maksim Orlov & Darya Grishko Oroszország
3  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Oroszország
4  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Németország
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Oroszország
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
7  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Cseh Köztársaság
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [26] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Oroszország
9  [23] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bulgária
10  [21] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Lengyelország
11  [18] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bulgária
12  [16] Hristo Grachki & Vesela Dimova Bulgária

Elődöntő

13  [25] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bulgária
14  [24] Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Oroszország
14  [24] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litvánia
14  [24] Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Oroszország
17  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Cseh Köztársaság
17  [20] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Olaszország
19  [19] Oskars Karklins & Elina Muceniece Lettország
19  [19] Valentin Pozdnyakov & Elena Tikhonova Oroszország
21  [14] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Lettország
22  [13] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litvánia
23  [10] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Németország
24  [9] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Lengyelország

2. forduló (legjobb 37)

25  [27] Egor Kondratenko & Anna Isakovich Oroszország
25  [27] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Lettország
27  [26] Vadim Lehmann & Milena Girivenko Németország
27  [26] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Oroszország
27  [26] Nikita Roman & Elena Kononenko Oroszország
30  [25] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bulgária
30  [25] Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajna
32  [24] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Oroszország
33  [23] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukrajna
34  [22] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Cseh Köztársaság
35  [21] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bulgária
36  [20] Edvin Belousov & Ieva Jasaite Litvánia
36  [20] Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukrajna

1. forduló (legjobb 58)

38  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Cseh Köztársaság
38  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukrajna
40  Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Szlovák Köztársaság
41  Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Litvánia
41  Richard Gruber & Irina Awick Németország
41  Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukrajna
44  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Németország
44  Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukrajna
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litvánia
47  Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Lettország
48  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Litvánia
49  Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Németország
50  Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Románia
50  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dánia
52  Alexander Novac & Bianca Pavel Románia
53  Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Németország
54  Jacob Grin & Lisa Kononenko Németország
55  Roman Pynzenyk & Valentyna Shytiv Ukrajna
56  Arsen Yakovyan & Veronika Pidvalna Ukrajna
57  Ruslan Dynya & Olena Prokofyeva Ukrajna
57  Christoph Poschner & Janine Göschl Ausztria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}