Results from 48. Goldstadtpokal - IDSF International Open Latin 2009. január 31.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

48. Goldstadtpokal
Németország - Pforzheim 2009. január 31.

IDSF International Open Latin 2009. január 31.

Döntő

1  Alexei Silde & Anna Firstova Oroszország
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Oroszország
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Oroszország
4  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Németország
5  Valentin Voronov & Alina Imrekova Oroszország
6  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Németország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Oroszország
7  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Oroszország
9  Nikita Bazev & Marta Arndt Németország
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Németország
11  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Ausztria
12  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Németország

Elődöntő

13  Roger Romero & Tamara Sommer Spanyolország
14  Denis Weinberg & Helena Kaschurow Németország
15  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Lengyelország
16  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Németország
17  Michal Stukan & Susanne Miscenko Németország
18  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Németország
18  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Románia
20  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Németország
20  Valera Musuc & Nina Trautz Németország
22  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Németország
22  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Németország
24  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Németország

2. forduló (legjobb 50)

25  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanyolország
25  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglia
27  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Ausztria
27  Piotr Szelest & Dorota Ciok Lengyelország
29  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Németország
30  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Németország
31  Gerard Perez & Arismel Naya Spanyolország
32  Johann Deter & Victoria Aidel Németország
32  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Németország
32  Jan Knoll & Nina Mishchenko Németország
32  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Németország
36  Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Németország
36  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Lengyelország
38  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Németország
39  Dimitriy Barov & Tasmin Spamer Németország
40  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Románia
41  David Jutge & Celine Leorat Franciaország
42  Christoph Henkel & Olga Pereshitova Németország
43  Alexander Horn & Anna Pachla Németország
43  Fabian Taeschner & Karina Rudi Németország
45  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Németország
45  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Németország
45  Silvio Ilardo & Carmen Ludwig Németország
45  Rik Jansen & Ilse Vogt Hollandia
45  Ernst Rych & Franziska Becker Németország
45  Michal Vajcik & Jannic Schneider Svájc

1. forduló (legjobb 61)

51  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Németország
52  William Gauthier & Vanessa Leorat Franciaország
53  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Görögország
54  Gabriel Floarea & Hannah Kleinhans Németország
55  Michael Mudrik & Ina Sieling Németország
56  Domenico Franzo & Jessica Eisenkrein Németország
57  Andreas Bachler & Vlada Arbatakikh Németország
58  Andre Reinhardt & Selma Berberich Németország
59  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Németország
60  Walter Hirning & Meike Schmid Németország
61  Oliver Rosin & Sandra Lazzarini Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}