Results from 23. German Open Championships - Youth Standard 2009. augusztus 20.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

23. German Open Championships
Németország - Stuttgart 2009. augusztus 18.

Youth Standard 2009. augusztus 20.

Döntő

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Oroszország
2  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Lengyelország
3  Igor Kruglov & Olga Scherbina Oroszország
4  Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Oroszország
5  Luca Balestra & Krizia Balestra Olaszország
6  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Oroszország
7  Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Lengyelország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Fehéroroszország
9  Dariusz Mycka & Hanna Zudziewicz Lengyelország
10  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Lettország
11  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Észtország
11  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
13  Paul Reinolt & Madli Pappa Észtország

Elődöntő

14  David Moretti & Francesca Sfascia Olaszország
15  Matteo Lumetta & Carlotta Liardi Olaszország
16  Maurizio Benenato Cono & Svetlana Kostenko Olaszország
16  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lettország
18  Benjamin Calkar & Signe Busk Dánia
18  Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Lengyelország
18  Dmitri Kolobov & Kristiina Reinfeldt Észtország
21  Karlis Treijs & Veronika Dedjajeva Lettország
22  Michelangelo Longo & Maria Longo Olaszország
22  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Oroszország
24  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lettország
25  Salvio Tubelli & Carmen Palma Olaszország

3. forduló (legjobb 49)

26  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukrajna
27  Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldova
27  Alex Gerlein & Karolina Bauer Németország
27  Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Moldova
30  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Olaszország
31  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Olaszország
31  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Oroszország
31  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Románia
34  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litvánia
34  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Oroszország
34  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Lengyelország
37  Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Oroszország
37  Maxim Sosunov & Viktoriya Iuleva Németország
39  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Oroszország
40  Roberto Noschese & Luisa Improda Olaszország
41  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litvánia
41  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Románia
41  Denis Vieru & Lada Honcharenko Moldova
44  Minato Kojima & Megumi Morita Japán
44  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Cseh Köztársaság
46  Valeri Wolf & Ksenia Makhortova Németország
47  Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Kína
48  Li Zhao-lin & Yang Lin Kína
49  Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Fehéroroszország

2. forduló (legjobb 96)

50  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Olaszország
50  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Moldova
50  Rami Schehimi & Lilli Hils Németország
53  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lettország
53  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litvánia
53  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
53  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Litvánia
57  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Cseh Köztársaság
57  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Németország
57  Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska Lengyelország
57  Robert Veskus & Kristiina Prants Észtország
61  Andrey Akhmetshin & Jurga Gustaite Litvánia
61  Jan Borecki & Anna Khrycheva Lengyelország
63  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Oroszország
63  Rafal Kijek & Nicole Krawczyk Lengyelország
63  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Oroszország
63  Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Dánia
63  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Németország
68  Ludek Horeni & Veronika Volkova Cseh Köztársaság
68  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Dánia
68  Frank Zegels & Danique Zegels Hollandia
71  Vladimir Capcelea & Marina Pinzaru Moldova
71  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Lengyelország
71  Krzysztof Szostek & Malgorzata Kowalik Lengyelország
74  Aleksandr Klimkin & Yana Yakubova Oroszország
74  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Oroszország
76  Matteo Basili & Debora Mobili Olaszország
76  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Cseh Köztársaság
76  Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Anglia
79  Calin Rusnac & Andreea Hogea Románia
80  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finnland
80  Stanislav Kestel & Virginie Primeau Kanada
80  Vlad Paslariu & Eszter Pop Románia
80  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Dánia
84  Istvan Bencze & Katinka Szasz Románia
84  Rosario Ciranni & Francesca Fanisio Olaszország
84  Timofey Kulikov & Olga Gandembul Oroszország
84  Kristaps Melko & Inara Eline Balina Lettország
84  Rares Moldovan & Andra Galben Románia
89  Boris Basin & Elizaveta Monikaynen Oroszország
90  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litvánia
91  Vladimir Zubov & Evgeniya Bystrova Oroszország
92  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Észtország
93  Dmitriy Bayanov & Alina Dichka Oroszország
94  Enrico Agovino & Annalisa Buono Olaszország
94  Henry Puusepp & Laura Puusepp Észtország
96  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Oroszország

1. forduló (legjobb 169)

97  Vit Domorad & Tereza Ripova Cseh Köztársaság
97  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Fehéroroszország
97  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Cseh Köztársaság
100  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Olaszország
100  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajna
100  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Németország
100  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Németország
104  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Németország
105  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Németország
105  Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Lengyelország
107  Felix Kunkel & Isabell Lehmann Németország
107  Nikita Maksimov & Polina Pavlova Oroszország
109  Sergey Litvinov & Yaroslava Sokolova Oroszország
109  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Olaszország
109  Vytautas Viluckis & Ieva Pocyte Litvánia
109  Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finnland
113  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajna
114  Benjamin Böhme & Ina Gröbe Németország
114  Mihai Marius Gherasim & Gratiela Terlai Románia
114  Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Oroszország
117  Dmitry Oleynikov & Alina Agarkova Oroszország
118  Salvo Gianino & Erika Rocca Olaszország
118  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Cseh Köztársaság
120  Alexander Karst & Sarah Karst Németország
120  Artur Martea & Iulia Celpan Moldova
120  Filippo Vitale & Vanessa Rinaldi Olaszország
123  Mattia Parente & Francesca Sperduti Olaszország
124  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Ausztria
125  Iacopo Barsottini & Simona Campani Olaszország
125  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Románia
127  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Oroszország
127  Andronache Andrei Ichim & Teodora Dragus Románia
127  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Németország
127  Christopher Wilson & Victoria Ngau Ausztrália
131  Egor Potapov & Valeria Koroleva Oroszország
132  Roberts Zageris & Nadina Rode Lettország
133  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Németország
133  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Oroszország
135  Dario Bonomo & Marzia Parente Olaszország
135  Shibata Kumunaru & Maika Morita Japán
137  Michael Azimov & Maria Azimov Izrael
137  Tuomas Jylhä & Sofia Mäki Ontto Finnland
137  Ali Khassan & Aleksandra Bondareva Kazahsztán
137  Vladislav Kibasov & Svetlana Karpova Oroszország
141  Richard Gruber & Irina Awick Németország
141  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Románia
143  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Lettország
143  Pelle Nielsen & Emma Ginge Dánia
145  Sami Similä & Iina Elo Finnland
145  Oliver Steirl & Natalie Didyk Németország
147  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugália
147  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Németország
147  Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Oroszország
150  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Németország
150  Artem Lebedev & Lyudmila Stolyarchuk Ukrajna
150  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Cseh Köztársaság
153  Marcel Wagner & Denise Egenolf Németország
154  Niv Mizrahi & Michal Malul Izrael
155  Andre Branco & Elisa Thomé Portugália
155  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Oroszország
155  Johannes Lautenschlager & Laura Feuerer Németország
158  Erik Benicke & Theresa Taube Németország
158  Mateusz Kulon & Estera Niczyporuk Lengyelország
158  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugália
161  Joao Costa & Ines Pereira Portugália
161  Marc Sala & Irina Arnau Spanyolország
161  Yulian Sivak & Marina Pereyaslova Ukrajna
161  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Németország
161  Wu Yong Zhe & Meng Yuan Wang Kína
166  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir Izland
166  Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Janne Roed Poulsen Dánia
166  Joao Lima & Ana Santana Portugália
166  Andreas Stanggren & Teddie Holm Svédország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}