Results from 23. German Open Championships - Juniors I Standard 2009. augusztus 21.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

23. German Open Championships
Németország - Stuttgart 2009. augusztus 18.

Juniors I Standard 2009. augusztus 21.

Döntő

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Oroszország
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Oroszország
4  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Oroszország
5  Zurab Turava & Darya Ispodkina Oroszország
6  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Oroszország
8  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Észtország
9  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukrajna
9  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Oroszország
11  Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Oroszország
11  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Oroszország
13  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Oroszország

Elődöntő

14  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lettország
15  Aleksandr Ryabtsev & Yekaterina Maksimova Oroszország
16  Tymur Abbasov & Anastasiya Molchanova Ukrajna
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Oroszország
18  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Fehéroroszország
19  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Oroszország
19  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Lettország
21  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lettország
22  Anton Dobriyan & Angelina Batrasheva Oroszország
23  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
24  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Románia
24  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

26  Ernestas Davidovich & Diana Mackevica Litvánia
26  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Oroszország
26  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lettország
26  Marcin Kleist & Adrianna Zymek Lengyelország
30  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Lettország
31  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
32  Egor Dyakov & Regina Naumova Oroszország
33  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Lengyelország
33  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazahsztán
35  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Oroszország
35  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Oroszország
37  Ilya Egorov & Veronika Petrova Oroszország
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Oroszország
39  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Oroszország
40  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Észtország
41  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Oroszország
42  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Románia
42  Gleb Vinogradov & Elena Sarkisyan Oroszország
44  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Észtország
45  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Észtország
45  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Cseh Köztársaság
47  Anton Rakov & Kristina Liventseva Oroszország
48  Andrey Kuzmin & Varvara Shatalova Oroszország

1. forduló (legjobb 77)

49  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Románia
50  Zigmars Lapa & Anna Marija Morozova Lettország
51  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Észtország
51  Victor Emilian Saceleanu & Miruna Racoceanu Románia
53  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Oroszország
54  David Costea & Katarina Zajarnyj Németország
54  Nikita Olinichenko & Mariya Maksina Oroszország
56  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Oroszország
56  Ila Shabunya & Zhanna Galeeva Fehéroroszország
58  Nurhan Isarulov & Zhaniya Zharmenova Kazahsztán
58  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lettország
60  Andrey Gerasimov & Aleksandra Antonenko Oroszország
61  Yuriy Limanskiy & Tatyana Medelyan Ukrajna
62  Magnus Ginge & Emma Greve Dánia
63  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Románia
63  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukrajna
65  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Oroszország
65  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazahsztán
67  Arman Makash & Vilena Makash Oroszország
68  Jan Plsek & Renata Plskova Cseh Köztársaság
69  Natanael Saldamand & Asuka Kasuo Oroszország
69  Dominik Vodicka & Jaroslava Sklenarova Cseh Köztársaság
71  Aleksandr Agapitov & Mariya Porokhina Oroszország
72  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Svédország
72  Stephan Klein & Karolina Gaar Németország
72  Aleksandr Romanenkov & Alisa Strogaya Oroszország
75  Olexander Konyk & Darjya Andrejeva Ukrajna
75  Daniel Krysa & Klara Maroszova Cseh Köztársaság
77  Konstantin Lushin & Tatyana Shander Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}