Results from 23. German Open Championships - Juniors I 10-Dance 2009. augusztus 18.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

23. German Open Championships
Németország - Stuttgart 2009. augusztus 18.

Juniors I 10-Dance 2009. augusztus 18.

Döntő

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Oroszország
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Oroszország
4  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Oroszország
5  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Oroszország
6  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Észtország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Románia
8  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
8  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Oroszország
10  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Oroszország
11  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Oroszország
12  Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Oroszország

Elődöntő

13  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lettország
13  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Oroszország
15  Ilya Egorov & Veronika Petrova Oroszország
16  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukrajna
17  Anton Dobriyan & Angelina Batrasheva Oroszország
18  Marcin Kleist & Adrianna Zymek Lengyelország
19  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Észtország
20  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Oroszország
20  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Lengyelország
22  Aleksandr Ryabtsev & Yekaterina Maksimova Oroszország
23  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Fehéroroszország
24  Artem Uryadov & Arina Kovalchuk Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

25  Tymur Abbasov & Anastasiya Molchanova Ukrajna
25  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Lettország
27  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Oroszország
27  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lettország
27  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Románia
30  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Lengyelország
31  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Románia
32  Ernestas Davidovich & Diana Mackevica Litvánia
32  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Oroszország
32  Ila Shabunya & Zhanna Galeeva Fehéroroszország
35  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Oroszország
35  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Oroszország
35  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Oroszország
38  Denis Lelin & Viktoriya Litvinov Oroszország
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
40  Andrey Gerasimov & Aleksandra Antonenko Oroszország
40  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Románia
40  Victor Emilian Saceleanu & Miruna Racoceanu Románia
43  Egor Dyakov & Regina Naumova Oroszország
44  Zurab Turava & Darya Ispodkina Oroszország
45  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Oroszország
45  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazahsztán
47  Gleb Vinogradov & Elena Sarkisyan Oroszország
48  Anton Rakov & Kristina Liventseva Oroszország

2. forduló (legjobb 77)

49  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Észtország
49  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazahsztán
51  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Oroszország
51  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Oroszország
53  Yuriy Limanskiy & Tatyana Medelyan Ukrajna
54  Andrey Kuzmin & Varvara Shatalova Oroszország
55  David Costea & Katarina Zajarnyj Németország
56  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Oroszország
57  Aleksandr Agapitov & Mariya Porokhina Oroszország
58  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Észtország
59  Nikita Olinichenko & Mariya Maksina Oroszország
60  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Oroszország
61  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukrajna
62  Nurhan Isarulov & Zhaniya Zharmenova Kazahsztán
62  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Oroszország
64  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Cseh Köztársaság
66  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Észtország
67  Arman Makash & Vilena Makash Oroszország
68  Zigmars Lapa & Anna Marija Morozova Lettország
69  Gabriele Castellani & Aurora Barba Olaszország
70  Aleksandr Romanenkov & Alisa Strogaya Oroszország
71  Magnus Ginge & Emma Greve Dánia
71  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Oroszország
73  Dominik Vodicka & Jaroslava Sklenarova Cseh Köztársaság
74  George Alexandru Saceleanu & Amanda Amelia Chincia Románia
75  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Svédország
75  Natanael Saldamand & Asuka Kasuo Oroszország
77  Olexander Konyk & Darjya Andrejeva Ukrajna
78  Konstantin Lushin & Tatyana Shander Oroszország

A következő párosokról nincsen eredményünk

1860  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}